Milyonluk Aboneli Analist, Bu Altcoin İçin 50x Bekliyor!

Son zamanların çılgın fiyat tahminlerine bir yenisi daha eklendi! Milyon aboneli kripto Youtuber ‘Ben Armstrong‘, “Sıradaki 50x Altcoin” başlıklı son videosunda bu projeye yer verdi.

BitBoy cevaplıyor: Sıradaki 50x altcoin hangisi?

Ben Armstrong olarak da bilinen Bitboy’un son videosunda vurguladığı gibi, Optimism’in (OP) artan popülaritesi kripto dünyasını kasıp kavurdu. Analiste göre, yaklaşan boğa koşusunda Polygon’a güçlü bir rakip olmaya hazırlanıyor. Ek olarak, yeni bir ortaklık, daha yükseklere çıkmak için gerekli itici gücü sağlayabilir.

Optimism, fiyat açısından, geçen yıla göre %161 artan fiyatıyla son zamanlarda dalgalar oluşturuyor. Bu kısmen, Şubat 2021’deki 25 milyon dolarlık A Serisi yatırım turuna liderlik eden Andreessen Horowitz gibi büyük yatırımcıların desteğinden kaynaklanıyor. Bu yatırım, Ethereum’da işlem yapmaya kıyasla daha düşük ücretler, daha düşük gecikme süresi ve daha yüksek verim elde etme hedefini gerçekleştirmesine izin verdi.

Coinbase, Optimism’e dayalı Katman 2 Blockchain çözümünü başlattı

Optimism’e destek veren bir diğer büyük oyuncu, bu yılın başlarında Optimism’in (OP) kodlarını kullanarak ikinci katman ağı Base’i başlatan Coinbase’di. Bu hareket, milyonlarca yeni kripto kullanıcısını ekosisteme çekti ve Optimism’in yerel tokenlerinin değerini artırmaya yardımcı oldu.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Coinbase ikinci katman ağını diğer ağlara da genişletmeyi planlıyor.

Optimism’in rakipleri

ARB Coin airdrop etkilinliğini çevreleyen hype dalgasına rağmen, Optimism ağındaki benzersiz adreslerin sayısı artmaya devam etti.

Rakipler açısından Optimism, Ethereum’da Polygon ve Arbitrum gibi başka bir katman iki ağla karşı karşıya. Polygon şu anda en aktif ağ olsa da, Armstrong, Optimism’in önümüzdeki iki yıl içinde en büyük hareket ettirici olacağını tahmin ediyor.

Coinbase ayrıca yakın zamanda, kullanıcılara Web3 cüzdanlarını saklamaları ve bunlara erişmeleri için güvenli ve kolay bir yol sunmaya ayarlanmış yeni bir cüzdan piyasaya sürdü. Coinbase ABD’nin en büyük borsası ve kripto dünyasının en güvenilir isimlerinden biri olduğundan, bu hareketin Optimism ve işlem hacimleri için büyük bir destek olması bekleniyor.

Optimism için gelecek parlak görünüyor ve büyük yatırımcılar ve Coinbase gibi şirketlerle olan ortaklıkları, ona başarılı olması için ihtiyaç duyduğu kaynakları ve güvenilirliği sağladı. Armstrong’un belirttiği gibi, “Andreessen Horowitz ve özellikle Mark Andreessen’in dokunduğu her şey hemen hemen altına dönüşüyor.” Bu büyük oyuncuların desteğiyle Optimism, merkezi olmayan finans dünyasını kasıp kavurmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir