6 Eylül 2023 Çarşamba Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 6 Eylül Çarşamba akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

RTÜK, İstanbul Aile Vakfı’nın düzenleyeceği “LGBT Propagandasına Dur” mitinginin kamu spotu olarak ekranlarda yayınlanmasına karar verdi.

Finlandiya’da Sosyal Demokrat Parti liderliğine gelen Antti Lindtman’nın görüntüleri tartışma yarattı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, gök gürültülü sağanak yağışa karşı 8 ili uyardı.

Konya’da son yıllarda meydana gelen obruklar dikkat çekiyor. Son olarak Karapınar ilçesinde genişliği 40 metreyi bulan obruk görenleri korkuttu.

Beşiktaş Ortaköy’de bulunan bir gece kulübüne giden 2 kadın, içeride taşkınlık yapınca görevliler tarafından dışarıya çıkartıldı. Kapı önünde de saldırgan tavırlarını sürdüren kadınlar, polisler tarafından gözaltına alındı.

2022 son çeyreğine girerken açıklanan OVP’de 2023-2025 yönelik hedeflerin ne kadarı gerçekleşmiş, 2024-2026’ye yönelik hedeflerde neler değişmiş bakalım.

Gazeteci İsmail Saymaz, Suriye’de bulunan IŞİD eğitim kampında çekilmiş görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde, Türkçe konuşan militanlar bir kişiyi infaz ediyor.

Menzil Cemaati’nin merkezi olan Adıyaman’ın Kahta ilçesine bağlı Menzil köyünde yangın çıktı.

Geçtiğimiz günlerde yeniden gündem olan Münevver Karabulut cinayetinde Cem Garipoğlu’nun mezarıyla ilgili yeni bir hamle yapıldı.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, İstanbul’un yaşadığı zor geceyi beklenen büyük Marmara Depremi’yle kıyasladı..

Sakarya’da bir genç, her zaman gittiği mekanda hesabı ödedikten sonra “Annemi arayacağım” diyerek iş yeri sahibinin telefonunu aldı. Kendine 40 bin TL gönderdi, sonra da sırra kadem bastı.

Zonguldak’ta bir vaiz, Avrupa Şampiyonu olarak tüm Türkiye’ye uzun zaman sonra büyük sevinç yaşatan Filenin Sultanları’nı hedef gösterdi. Cami cemaatinin tepki gösterdiği vaiz için il müftüsü de açıklama yaptı.

Yer bilimci Prof. Dr. Ahmet Ercan, ülkemizde yıkıcı deprem bakımından en güvenli illeri açıkladı.

Ebebek’in halka açılmasının ardından arza katılan vatandaşların mağazaları denetlemeye başladı

Tarihi bir başarıya imza atarak Avrupa Şampiyonu olan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, final sonrasında tarifeli uçakla yurda dönmüştü. A Milli Futbol Takımının, Ermenistan maçı için Eskişehir’e özel uçakla gitmesi ise sosyal medyada tepki çekti.

Kırıkkale’de babası harçlık vermediği için oturdukları evi ateşe veren genç, sosyal medyanın gündemine oturdu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x